Játszva tanuljunk meg úszni

Üdvözöljük a II. Kerületi Sport Kft. Úszóiskola honlapján

Risztov Éva

5 éves koromban elhatároztam Olimpiai bajnok leszek, 25 év munkám eredményeképpen valóra vált az álmom. 2012-es Londoni Olimpián 10km-es Nyíltvizi úszásban. Megtanultam pályafutásom során, hinni kell abban amit csinálsz, majd dolgozz meg érte, és sikerülni fog. Ezzel a filozófiával élem azóta is életem, a II. kerületi Sport Kft Úszóiskola és Úszó Egyesület vezetőjeként nagyot álmodtam és egy abszolút új oktatási és képzési rendszerrel építettem fel. Célom, hogy nálunk minden gyerek mosolyogva tanuljon meg úszni, és szeressen hozzánk járni edzésekre. Ne érezze kötelességnek.  Azok a gyerekek akik bajnokok szeretnének lenni, tapasztalataimmal, támogatásommal és edzőimmel segíteni fogjuk. Kívánom, mindenki találja meg nálunk a számítását. Szeretettel Várok Mindenkit.

IMG_7256_edited.jpg

plakat-final.jpg